Uudised

Uued kliendid


Idea Groupi kliendiportfell on viimaste kuude jooksul saanud märkimisväärset täiendust.  Koostöö uute klientidega, nagu SEB Pank, Balbiino, Top Connect, LG, Euroopa Keskpank, Botaanikaaed ja Finnlog, kindlustab Idea Groupi positsiooni Baltikumi juhtiva kommunikatsioonikontsernina.

SEB Panga digiagentuur kõigis kolmes Balti riigis on alates augustist Zeeland Idea Baltics. Samuti võitis SEB loovagentuuri konkursi Eestis Idea AD. Zeelandi juht Joao Rei sõnul on SEB konkursi võit toonud majja palju elevust. „Balti pangandusturu tipptegija ootab oma partneragentuurilt innovaatilisi ja silmapaistvaid digilahendusi,“ sõnas Rei. „Võimalus töötada SEB-ga motiveerib ja innustab Idea Groupi ettevõtteid kõigis kolmes riigis.“

Jäätisetootja ning külmutatud viljade ja -toitude turustaja Balbiino läheb pan-Balti projektidega sügisele vastu koos Idea AD loovagentuuriga. Idea reklaamiagentuuri juht Timo Hartikaineni sõnul sai Balbiino ja Idea koostöö alguse sel suvel Läti turule lansseeritud Mr. Big vahvlijäätise projektist. „Pakkusime loovlahenduste väljamõtlemise faasis Balbiinole võimaluse kaasata meie Läti reklaamieksperte, et tulemus lähtuks sealsest turu vajadusest ja tarbijakäitumisest,“ kommenteeris Hartikainen. „Valminud teleklipp ja välimeedialahendus aitasid Balbiinol oma eesmärke täita, plaan on Idea pan-Balti kohalolu eeliseid ka edaspidi kasutada,“ sõnas Hartikainen.

Meediapartneri otsinguil valisid Idea Havas Media oma partneriks järgnevatel aastatel LG ja Euroopa Keskpank. Meediaagentuuri juhi Kert Kangerti sõnul suurendavad nimetatud konkursivõidud agentuuri usaldusväärsust. “Mis saab olla veel parem tunnustus meediaagentuuri tööle kui olla selliste rahvusvaheliste institutsioonide esimene valik,“ sõnas Kangert kommentaariks.

Eesti suurim telekomiteenuste eksportija, 67-s riigis teenuseid osutav Top Connect, alustas samuti koostööd Idea Groupiga. „Top Connect on hea näide meie võimekusest pakkuda oma klientidele integreeritud kommunikatsiooniteenust,“ sõnas Idea PR-i juht Rivo Saarna. Tema kinnitusel on Idea grupi poolt juhtivaks agentuuriks just PR, kuid koostöös loov- ja meediaagentuuriga valmistatakse ette strateegiat, mis hõlmab kõiki kommunikatsioonikanaleid ja -valdkondi. „Top Connect on oma sektoris erakordne ja edukas ettevõte, mille tegevusest ja uudsetest lahendustest on meil laiemale avalikkusele peagi hea meel teada anda,“ ütles Saarna.