Uudised

Ülemiste keskus, EAS ja Olerex valisid koostööpartneriks Idea Groupi


Kolmes Balti riigis tegutsev Idea Group on viimase poole aastaga oluliselt laiendanud oma kliendiportfelli, alustades koostööd Ülemiste keskuse, EAS-i, Audentese, Olerexi, Novartis Consumer Healthi ja Peachyga.

Idea Groupi kuulub viis agentuuri, kes tegutsevad igapäevaselt kas tihedat omavahelist koostööd tehes või eraldi enda teenuseid pakkudes. “Meil on tööprotsess ülesse ehitatud vastavalt iga kliendi vajadustele. Kes soovib ainult üht konkreetset teenust, selle ka saab. Aga kui klient vajab turunduskommunikatsiooni terviklahendust, pakume just seda. Täpselt sama põhimõtte järgi osaleme ka uute klientide konkurssidel,” sõnas Idea Group Eesti juht Eha Talvist-Reinsalu.

Viimaste kuude töömahukaima konkursi võit tuli Idea AD-le Ülemiste keskuselt, kes otsis endale partnerit oktoobris toimuvale keskuse suurele (taas)avamisele. “Kogu meie meeskonnal on tõesti hea meel anda enda professionaalne panus, et Eesti suurim kaubanduskeskus saaks tugeva avalöögi ning kliendid tunneksid ennast Ülemistes oodatuna. Paneme koos keskuse turundusjuhi Kristina Antšakiga kokku loovideid koos digilahendustega ning tulemus tõotab tulla põnev,” kommenteeris Idea AD juht Timo Hartikainen.

Ülemiste keskuse avamist toetab grupist ka Idea PR. Lisaks on PR-i uueks kliendiks Audentes ning pan-Balti koostööd alustatakse sügisel Novartis Consumer Healthiga. “Pean enda eesmärgiks tuua ka kommunikatsiooni integreeritud turunduslahendusi ning kasutada ära grupi uuringumeeskonna tööd ja analüütikat. Seepärast püüdleme sinnapoole, et nii strateegilise konsultatsiooni kui ka igapäevase taktikalise kommunikatsiooni tulemuslikkuse mõõtmine muutuks olemasolevate ja uute klientide puhul enesestmõistetavaks standardiks,” ütles Idea PR-i juht Ain Parmas.

Meediaagentuuri Idea Havas Media juhi Kert Kangerti sõnul on see aasta olnud teistest erinev seetõttu, et töösse on tulnud mitmeid Eestist väljapoole suunatud projekte. “Oleme oma kliente läinud turundama Eestist kaugemale. Näiteks sõlmisime EAS-iga nelja-aastase koostöölepingu ning teenindame UK turul Peachy kaubamärgi all tegutsevat kiirlaenufirmat,” ütles Kert Kangert. “Samas on loomulikult ka Eesti kliendid endiselt olulised, uue partnerina on lisandunud kütusefirma Olerex.”