Uudised

Idea PR-iga liitus kolm konsultanti


Kommunikatsioonibüroo Idea PR sai sel sügisel täiendust kolme konsultandiga: Londonist naasis strateegiajuht ja partner Karin Väljamäe, vanemkonsultandina asus ametisse Brit Vister ning konsultandina Sander Sõõrumaa.

Idea PR-i tegevjuhi Ain Parmase hinnangul täienes kommunikatsioonibüroo kompetents väga mitmekülgsete oskuste ja kogemustega. “Karini enam kui 20-aastane karjäär kommunikatsiooni vallas viib uuele tasemele nii meie strateegilise nõustamise kui ka teenused tervikuna,” ütles Parmas. “Briti nõustamiskogemused suurte rahvusvaheliste klientide teenindamisel annavad meile kindluse ka kõige keerukamate projektide juhtimiseks. Sander toob kollektiivi värske avaliku sektori kommunikatsioonikompetentsi ning on end juba tõestanud uudsete lahenduste väljatöötajana.”

Idea PR-i partner ja strateegiajuht Karin Väljamäe on kommunikatsioonis töötanud alates 1993. aastast. Ajakirjanikukarjääri aastatel 1993–1998 mahuvad töö uudistereporteri ja saadete toimetaja ning saatejuhina Tartu Televisioonis, EVTV-s, TV3-s ja ETV-s. Samuti oli Karin tegev toimetajana ajakirjas Anne ja peatoimetajana ajakirjas Kodukiri. Suhtekorraldajana alustas Karin 1998. aastal, mil juhtis PR-agentuuri Ots & Bros, jätkates üksikprojektidega tööd ka televisioonis. Karin on töötanud Tallinna Linnavalitsuse avalike suhete direktorina ning juhtinud majandusministeeriumi avalike- ja välissuhete osakonda. Alates 2003. aastast on Karin seotud Idea PR-iga, olles ettevõtte üks asutajaid. Karin on lõpetanud Tartu Ülikooli.

Idea PR-i vanemkonsultant Brit Vister on kommunikatsioonivaldkonnas alates 2009. aastast. Aastatel 2009–2013 töötas Brit konsultandina kommunikatsioonibüroos Hamburg ja Partnerid, kus tegeles igapäevaselt nii rahvusvaheliste kui ka kohalike projektidega, enne seda aga praktiseeris rahandusministeeriumi avalike suhete osakonnas. Brit on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja suhtekorralduse eriala ning kaitsnud samas ka kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi. Lisaks on Britil Tallinna Tehnikaülikooli magistrikraad rahvusvaheliste suhete ja Euroopa-Aasia uuringute erialal.

Septembri lõpus Idea PR-iga liitunud Sander Sõõrumaa on varem töötanud Tööinspektsiooni avalike suhete juhina, Tartu Ülikooli kommunikatsioonispetsialistina, Tudengiajakirja peatoimetajana ning Postimehe majandusajakirjanikuna. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli kommunikatsiooni ja ajakirjanduse erialal.