Uudised

Idea kommunikatsioonibürood hakkab juhtima Ain Parmas


Kommunikatsioonibüroo Idea PR uueks juhatuse esimeheks saab Ain Parmas. Ettevõtte senine juht Rivo Saarna, kes on töötanud Idea PRis alates 2010. aastast, jätkab Rahvusringhäälingu sporditoimetuse uue juhina. Viimased kuus aastat kommunikatsioonibüroos Hamburg & Partnerid töötanud Parmas alustab Idea PRi juhina tööd 2. juunist.

Idea Groupi suuromaniku ja Idea PR juhatuse liikme Mark Eikneri sõnul kinnitab Rivo Saarna valimine ERRi sporditoimetuse juhiks Idea Groupi meeskonna tugevust. „Tänan Rivo panuse eest Idea PRi arengusse ning soovin talle edu uute ja vastutusrikaste väljakutsetega. Ain võtab üle väga tugeva meeskonna ja usun, et tema pikaajalisest kogemusest on kasu nii Idea PRi kui ka kõigil Idea Groupi klientidel.”

Ain Parmas on kommunikatsioonivaldkonnas töötanud alates 1994. aastast, viimased kuus aastat kommunikatsioonibüroo Hamburg & Partnerid vanemkonsultandina. Kommunikatsiooni on ta varasemalt juhtinud siseministeeriumis, Elionis ja politseiametis. Ain Parmas on töötanud ajakirjanikuna uudisteagentuuris BNS, ajalehtedes Rahva Hääl ja Eesti Päevaleht.

Ain Parmase sõnul on Idea Groupi võtmetugevuseks integreeritud kommunikatsioonilahendused, mida pakutakse klientidele igapäevaselt mitte ainult sõnades, vaid ka tegudes. “Järjest suurenev info hulk ja kanalite killustatus tingib, et soovitud sihtrühmani on võimalik tõhusalt jõuda üksnes erinevaid kommunikatsioonivaldkondi omavahel sidudes,” ütles Parmas. “Idea puhul on ainulaadne see, et kliendile antavad soovitused on “turvatud” grupi enda uuringumeeskonna töö ja analüütikaga. Tänu sellele põhinevad strateegilised valikud analüüsil ning tulemused on kliendi jaoks selgelt mõõdetavad.”

Idea PR kuulub Eesti juhtivate kommunikatsioonibüroode hulka (Äripäev, Turunduse TOP 16.09.2013). Ettevõtte möödunud aasta konsolideeritud käive kolmes Balti riigis moodustas 1,04 mln eurot. Idea PRi suurimad kliendid on ettevõtluskonkurss Ajujaht, ERGO Kindlustus, Google, Rimi, Levira, Maag Grupp, Nestlé, spordiennustusportaal Paf ja Top Connect.

Idea Group on kiireima kasvuga kommunikatsioonikontsern Baltikumis, mille 14 ettevõttes Eestis, Lätis ja Leedus töötab kokku 160 inimest. Eestis kuuluvad Idea kontserni lisaks suhtekorraldusettevõttele Idea PR ka reklaamiagentuur Idea AD, meediaagentuur Idea Havas Media, digianalüütika ettevõte Idea Metrix ning digilahenduste tehnilist teostust pakkuv Idea Lab.