Uudised

Idea Groupi sisuturundusjuht on Kuldar Kullasepp


Kuldar KullaseppIdea Group täiendab oma sisuturunduse meeskonda ning sellega seoses alustas tiimi juhina tööd Kuldar Kullasepp.

Kuldar Kullasepp on 11 aastat töötanud Postimehe eriprojektide juhina, mille jooksul juhtinud sadade eritrükiste koostamist ja levitamist Eesti suurima päevalehe vahel. Online-meedia olulisuse kasvades asus ta arendama ja klientidele pakkuma Postimehe veebipõhiseid sulanduva reklaami- (native advertising) ja sisuturundustooteid.

Idea Groupi Eesti juhi Eha Talvist-Reinsalu sõnul on ühe prioriteedina sellel aastal kavas olemasoleva sisuturundustiimi täiustamine. “Idea Group pakub turul turunduskommunikatsiooni täisteenust ning eesmärk on sama võimekust omada ka iga agentuuri ja üksuse siseselt. See tähendab, et kui räägime sisuturundusest, siis mõtleme selle all kõiki teenuseid alates strateegiast ja suurema pildi nägemisest kuni igapäevaste sotsiaalmeedia kontode haldamise ning analüüside ja kokkuvõteteni välja. Kuldar on meeskonnale hea täiendus, omades strateegilist pilku ja suutes samal ajal ise edukalt brändidele vajaminevat sisu toota.”

“Mul on väga hea meel liituda Idea Groupi tõeliselt inspireeriva meeskonnaga. Meie pakutav nn 360-kraadi turunduskommunikatsiooni lähenemine on just see, mida tänased ja homsed tähendusrikkad brändid vajavad. Oma meediakogemusega saan abiks olla nende brändide arendamisel ja ülesehitamisel, panustades kaasaegsete sisuturundustoodetega nii B2C kui ka B2B sektorile,” sõnas Kuldar. “Lapseeast täiskasvanuks saav sisuturundus ei ole üksik paradiisisaar – see on osa suuremast turunduskommunikatsioonist ning oleme usaldusväärsed partnerid eesmärgiga kasvatada oma klientide ärisid, olgu need suured või väikesed.”

Lisaks Kuldarile töötab sisuturunduse meeskonnas konsultandina Egle Loor, sisu tootva projektijuhina Daniil Golubev ja digitaalse innovatsiooni juhina Joao Rei. Vajaduse korral kasutab meeskond loomulikult kõikide Idea Groupi agentuuride abi, olgu selleks siis loovmeeskond, PR või meedia.

Idea Group on kolmes Balti riigis tegutsev turunduskommunikatsiooni kontsern, mille 15 ettevõttes Eestis, Lätis ja Leedus töötab kokku 170 inimest. Eestis kuuluvad kontserni reklaamiagentuur Idea AD, kommunikatsioonibüroo Idea PR, meediaagentuur Idea Havas Media, digianalüütika ettevõte Idea Metrix ja digilahenduste tehnilist teostust pakkuv Idea Lab.