Uudised

Idea AD uus juht on Märten Liinat


Idea Groupi kuuluva reklaamiagentuuri Idea AD uus juhatuse esimees on alates augustist Märten Liinat.

Märten Liinat liitus Idea Groupiga eelmise aasta alguses turundusstrateegina, pakkudes tuge mitmele suurbrändile nii Eestis kui ka Baltikumis. Enne seda oli Liinat SEB Panga Balti turunduse ja kommunikatsiooni Advisor.

Idea AD-d 3,5 aastat juhtinud Timo Hartikainen siirdub reklaamimaailma pisut teistsugusesse valdkonda, alustades Digiprindi juhina.

“Mul on väga hea meel, et Timo lahkudes võtab juhikoha üle inimene ettevõttest seest, nii saame edukalt jätkata liikumist Idea Groupi visiooni suunas, pakkudes turunduskommunikatsiooni täisteenust ja tehes agentuuride vahel tugevat koostööd. Tänan Timo tema panuse eest, nende aastate jooksul on meie loovagentuurist saanud üks suurimaid reklaamiagentuure, tiim kasvanud kahekordseks, oleme turule toonud uusi teenuseid ja paistnud silma ka auhindade jagamisel,” sõnas Idea Groupi partner Mark Eikner.

“Usun, et traditsioonilised reklaamiagentuurid on kaduv nähtus ning Eestis illustreerib seda agentuuri lisaüksuste loomine ja omavaheline liitumine. Muutuste taga on klientide vajadused ja suurenenud integreeritus erinevate turundustegevuste vahel,” ütles Liinat. “Oleme Ideasse loonud struktuuri, mis võimaldab pakkuda klientidele sobivaimaid lahendusi ja kaasamõtlemist kõikides turunduse ja kommunikatsiooni tegevustes. Ja mul on rõõm pärida võimekate talentidega tiim, kes suudab luua toimivaid lahendusi koos teiste meie gruppi kuuluvate ettevõtetega. See on minu hinnangul ideaalne kombinatsioon, et pakkuda tipptasemel teenust ja lahendada ükskõik milline kliendi väljakutse.”

Reklaamiagentuur Idea AD pakub laia teenuste spektrit ning on strateegiliseks partneriks erinevatele ettevõtetele ja organisatsioonidele. Ettevõte on osa kolmes Balti riigis tegutsevast turunduskommunikatsiooni kontsernist Idea Group, mille 15 ettevõttes Eestis, Lätis ja Leedus töötab kokku 170 inimest. Eestis kuuluvad kontserni veel kommunikatsioonibüroo Idea PR, meediaagentuur Idea Havas Media, digianalüütika ettevõte Idea Metrix ja digilahenduste tehnilist teostust pakkuv Idea Lab.

MärtenL_2