Uudised

Eesti Energia ja Credit24 alustasid koostööd Idea Havas Mediaga


Idea Groupi kuuluv meediaagentuur Idea Havas Media on 2014. aasta lõpu ja selle aasta algusega valitud koostööpartneriks mitme olulise kliendi poolt. Koostööd alustati Eesti Energia, Credit24 ja Borjomiga.

Idea Havas Media juhi Kert Kangerti sõnul teeb heameelt see, et viimastelt konkurssidelt on selgelt näha, et kliendid ei tee partneri otsingul otsuseid vaid kitsalt hinnast lähtudes. “Meie kogemused näitavad, et kliendid ootavad meediaagentuurist järjest enam ka partnerit, kes mõtleb kaasa sisuliselt ning omab kompetentsi turu tundmisest kuni kliendi vajadusteni välja. Ja loomulikult on varasemast tähtsamaks muutunud ka digivõimekus ja innovaatiliste lahenduste pakkumine,” ütles Kert Kangert.

Eesti Energia on pikaajalise ajaloo ja kogemustega energeetikaettevõte,  Eesti suurim tööandja ja energiajulgeoleku tagaja. “See on meile suur tunnustus, et konkursi võitsime ning et meil on hea meel, et Idea Havas Media saab olla Eesti Energia turundustiimi partneriks ees ootavate väljakutsete saavutamisel,” sõnas Kert Kangert. Koostööleping Eesti Energiaga sõlmiti järgnevaks kolmeks aastaks.

Teised kaks võitu laienevad koostööks kogu Baltikumis ning Credit24 puhul lisandub ka Soome. “Credit24 puhul on Eesti tiim strateegiatööde juhiks kõigis riikides ning lisaks on meil võimalus eksportida oma digikompetentsi Lätti ja Leetu,” ütles Kangert. Ta lisas, et töö tiimides juba käib vastavalt Idea Group’i unikaalse uuringu Meaningful Brands tulemustele.

Idea Havas Media kuulub Idea Group’i, mis on kiireima kasvuga kommunikatsioonikontsern Baltikumis. Kokku on kontsernis 14 ettevõtet Eestis, Lätis ja Leedus, milledes töötab kokku 160 inimest. Eestis kuuluvad gruppi veel reklaamiagentuur Idea AD, suhtekorraldusettevõte Idea PR, turundusanalüütika ettevõte Idea Metrix ning digilahenduste tehnilist teostust pakkuv Idea Lab.