Creativity is contagious.

4 NÄDALAT
4 KLIENTI
4 VÄLJAKUTSET
4 TALENTI

Tahad tunda omal nahal agentuuri igapäevaelu? Tule ja pane ennast proovile päris klientide ja päris briifidega ning kandideeri Idea Akadeemiasse!

Vaata, kuidas läks Idea Akadeemia eelmistel lendudel:
Instagram
Tumblr

Ajakava

21. MAI

Taotluste tähtaeg

JUUNI

Kohtumised finalistidega

1.-25. AUGUST

Idea Akadeemia toimumisaeg

Liitu

Lisaks CV-le tahame me teada, kes sa tegelikult oled. Saada meile endast video, joonistus või ükskõik milline teine geniaalne lahendus.

Idea Akadeemiasse valitakse neli noort tegijat, kellel avaneb võimalus nelja nädala jooksul tegeleda nelja päris kliendi ning nelja põneva väljakutsega.

Ootame sind Idea Akadeemiasse, kui tunned ennast ära kasvõi ühes nendest kirjeldustest:

  • Sind paelub töötamine loovas meeskonnas ning tunned huvi kommunikatsiooni, disaini- ja digimaailmade vastu.
  • Naudid inimestega suhtlemist ja oled kõva tekstide kirjutaja.
  • Tead, mis on hea disain ja valdad vabalt disainiprogramme.
  • Omad digiskille ning tahad luua vingeid digilahendusi.
  • Sa pakatad loovusest ning värsketest ideedest.

Praktikakuu jooksul toimuvad workshopid loovuse, disaini, meedia, suhtekorralduse, digiinnovatsiooni jm teemadel. Praktikandid saavad osaleda ka teistes paralleelsetes projektides, võttes osa tiimitööst või kliendi- ja majasisestest koosolekutest.

KANDIDEERI KOHE

Agentuur

Väljapaistvad loovlahendused, võimsad strateegiad ja täiuslikud teostused on meie eesmärkideks. Idee on meie eesnimi. Me teame, et ideed ja loovus on nakkavad ning me kõik olemegi nakatunud.

Kolm Balti riiki, 20 ettevõtet ja 170 töötajat. Neist pea 70 neljas Eesti agentuuris – loovagentuur Idea AD, PR- ja kommunikatsiooniagentuur Idea PR, meediaagentuur Idea Havas Media ning uuringu-, strateegia- ja sisturundusüksust koondav Idea Group.

Meie peakorter asub otse Tallinna südames. Idea kuulub ka rahvusvahelisse gruppi Havas Worldwide ning on suurim integreeritud turundus- ja kommunikatsiooniagentuuride grupp Baltikumis.