Creativity is contagious.

Loovuselihased suve lõpuks trimmi!

Too oma talent Idea Akadeemiasse, sest siin saad ekspertide sõbraliku nõu ja jõu toel treenida loovuselihaseid, voolida endale võimas strateegia kuuspakk ja prink kogemustetuhar.

Vaata, kuidas läks Idea Akadeemia eelmistel lendudel:
Instagram
Tumblr

TREENINGKAVA

30. APRILL

Taotluste tähtaeg

MAI

Kohtumised finalistidega

1.-31. AUGUST

Idea Akadeemia treeningperiood

Liitu

Lisaks CV-le tahame me teada, kes sa tegelikult oled. Saada meile endast video, joonistus või ükskõik milline teine geniaalne lahendus.

Idea Akadeemiasse valitakse kamp noori tegijaid, kellel avaneb võimalus ühe kuu jooksul tegeleda päris klientide ning põnevate väljakutsega.

Ootame sind Idea Akadeemiasse, kui tunned ennast ära kasvõi ühes nendest kirjeldustest:

  • Sind paelub töötamine loovas meeskonnas ning tunned huvi kommunikatsiooni, disaini- ja digimaailmade vastu.
  • Naudid inimestega suhtlemist ja oled kõva tekstide kirjutaja.
  • Tead, mis on hea disain ja valdad vabalt disainiprogramme.
  • Omad digiskille ning tahad luua vingeid digilahendusi.
  • Sa pakatad loovusest ning värsketest ideedest

Praktikakuu jooksul toimuvad workshopid loovuse, disaini, meedia, suhtekorralduse, digiinnovatsiooni jm teemadel. Praktikandid saavad osaleda ka teistes paralleelsetes projektides, võttes osa tiimitööst või kliendi- ja majasisestest koosolekutest.

KANDIDEERI KOHE

Agentuur

Väljapaistvad loovlahendused, võimsad strateegiad ja täiuslikud teostused on meie eesmärkideks. Idee on meie eesnimi. Me teame, et ideed ja loovus on nakkavad ning me kõik oleme nakatunud.

Idea Akadeemias avaneb sul võimalus proovida kätt ettevõttes, mis on laienenud kolme Balti riiki, omab 20 ettevõtet ja enam kui 250 töötajat, millest umbes 70 töötab Idea Eesti kontoris. Meie seast leiab ka tublisid Idea Akadeemia vilistlasi.

Idea peakorter asub aadressil Tartu mnt 13, otse Tallinna südames. Idea Group kuulub ka rahvusvahelisse Havas Worldwide gruppi ning on suurim integreeritud turundus- ja kommunikatsiooniagentuuride grupp Baltikumis.